Доц. Господарьов Дмитро Валерійович брав участь в Європейській біоенергетичній конференції

Додав:
  • Розмір шрифту: Більший Менший
  • Переглядів: 401
  • Відгуки (0)
  • Підписатися на оновлення

Доц. Господарьов Дмитро Валерійович брав участь в Європейській біоенергетичній конференції (12-17 липня 2014 р., Лісабон, Португалія). На конференції доцентом Дмитром Господарьовим було представлене стендове повідомлення «Properties of ascidian alternative NADH dehydrogenase» (Властивості асцидіальної альтернативної НАДН дегідрогенази).

Дослідження було проведене у співпраці із фінськими колегами з Інституту біомедичної технології університету міста Тампере (лабораторія професора Хові Джейкобса). Кошти за реєстрацію та проживання були оплачені за рахунок гранту від Федерації європейських мікробіологічних товариств. Організаторами конференції цього року були дослідники з Нового університету Лісабону, зокрема Мануела Перейра та Мігель Тейшера з відділу металопротеїнів та біоенергетики.

Загалом конференція налічувала більше 400 учасників з усього світу. Було представлено 338 доповідей, розподілених по 12 секціях. Програма включала також дев’ять пленарних лекцій, які читалися провідними в галузі біоенергетики вченими, включаючи двох лауреатів Нобелівської премії – Джона Уолкера (Нобелівська премія з хімії 2007-ого року) з Відділу мітохондріальної біології в Кембриджі та Хартмута Міхеля (Нобелівська премія з хімії 1988 року) з Інституту біофізики імені Макса Планка у Франкфурті. На конференції також було вручено Медаль Пітера Мітчела відомому вченому, досліднику гем-мідьвмісних оксидаз, Роберту Джіннісу. Окрім цих визначних вчених на конференції були присутні такі вчені як Білл МартінВольфганг НітцшкеДеніс ВінджДжеральд ШейделБарбара КеннонПітер БжезінськіЛеонід СазановСтефан ЯкобсНіколаус ПфаннерПаоло БернардіМартен ВікстрьомЕріх ГнейгерЛорі КагуніХові ДжейкобсМартін БрандЕльжбіта ГлазерОлександр КонстантіновТорстен Фрідрих та інші.

Рейтинг:

Відгуки

  • Відгуків поки-що немає. Залиште свій відгук першим.

Залиште свій відгук

Гість Вівторок, 11 Грудня 2018

Наші Школи

  • Youtube
  • Facebook

Реклама Google