">

Наш університет


Новини
Анонси
Бібліотека
Телефони

Увага!!!
Шановні колеги. На даному сайті користувачами чи модераторами (на прохання користувачів) додано певну кількість матеріалів: статей, книг, відео- та аудіоконтент в різних розділах та на "Форумі". Якщо у Вас є підозри у порушенні авторських прав, плагіаті чи піратстві на той чи на інший авторський твір (статті, книги, аудіо, відео), будь-ласка, повідомте нас і ми обов'язково перевіримо це і в разі виявлення таких порушень даний авторський твір буде негайно видалений із сайту.
Крім того, на даному сайті створена безплатна для користування "Наукова бібліотека", в якій було завантажено книги із серверів, де вони розміщені у вільному доступі.
А саме, з наступних:
www.booksmed.com
mirknig.com
www.chem.msu.su
forum.xumuk.ru
nmu-s.net
medstudents.ru
ruknigi.net
www.twirpx.com
www.ex.ua
in-dubno.at.ua
toloka.hurtom.com
та ін.

Мета даного проекту: сконцентрувати потрібну навчальну літературу для студентів природничих спеціальностей на цьому сайті суто для навчальних цілей. Завдяки цьому студенти можуть безплатно використовувати її.
Якщо у Вас є сумніви щодо дотримання авторських прав на будь-яку книгу, що додана на сайт, будь-ласка, повідомте нас, написавши листа адміністрації сайту або передзвонивши нам по телефону, що вказані у верхньому меню сайту в розділі "Контакти".

Після Вашого звернення ми обов'язкового видалемо вказаний Вами підручник з нашого сайту.

Дякуємо за розуміння


З повагою, адміністрація сайту
 
Ukrainian (CIS)English (United Kingdom)

Наші Школи

Наші публікації


2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009

Авторське право

Карта відвідування

Реклама Google

Designed by Education wordpress theme