Міжнародна співпраця

ЗМІ про нас

Установча нарада щодо створення першого в Івано-Франківській області науково-просвітницького біолого-хімічного Центру

Друк
20.01.2018

imgpsh fullsize

17 січня 2018 року на кафедрі біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету відбулася установча нарада щодо створення першого в Івано-франківській області науково-просвітницького біолого-хімічного центру (далі Центру), який покликаний істотно підвищити рівень підготовки учнів старших класів у біології та хімії. Метою наради було об’єднати зусилля всіх зацікавлених людей навколо ідеї проекту і запропонувати організаційні засади функціонування Центру.


Ідейним натхненником проекту виступив завідувач кафедри біохімії та біотехнології професор Володимир Лущак. До вирішення стратегічних питань роботи центру долучилися директор департаменту освіти і науки івано-франківської ОДА Віктор Кімакович, голова Туристичної асоціації Івано-Франківщини Оксана Федорович, співзасновник громадської організації  «IT кластер» Леся Федорук, заслужений журналіст України Ольга Бабій, співробітники обласного інституту післядипломної освіти Іван Мердух та Олена Васильків, вчителі Івано-Франківських ЗОШ та керівництво і співробітники Прикарпатського національного університету.  
Після півторагодиннної “мозкової атаки” учасники наради зійшлися в кількох позиціях:
- Центр має бути покликаний об’єднати зусилля державних і громадських організації задля підготовки біологів і хіміків міжнародного класу;
- основними завданнями Центру є просвітницька діяльність та надання експериментальної бази для підвищення кваліфікації вчителів, підготовки учасників відповідних предметних олімпіад, співпраця з Малою академією наук, популяризація науки і фахової освіти у відповідних сферах, підготовка контингенту потенційних студентів для українських ВНЗ з виходом на міжнародний рівень навчання і отримання подвійних дипломів. Важливим пунктом роботи буде залучення додаткових коштів для ефективної роботи центру.
Заключними рішенням наради було створення ініціативної групи для формулювання основних положень роботи Центру.
Запрошуємо до співпраці усіх небайдужих, оскільки очікується, що Центр стане організацією, яка складається з ініціативних людей об'єднаних для розвитку Прикарпаття і України. З питаннями та пропозиціями звертатися на електронну адресу: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript (координатор Олександра Абрат).

 Додаткова інформація: 19-23 лютого на базі кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету заплановано провести круглий стіл на тему «Створення Прикарпатського Науково-просвітницького біолого-хімічного центру» (деталі згодом).

збори 1

збори 2

 
Ukrainian (CIS)English (United Kingdom)Наші Школи

  • Youtube
  • Facebook

Наші публікації


2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009

Реклама Google