Наші магістрантки взяли участь у конференції молодих вчених «Актуальні проблеми біохімії та біотехнології-2010»

Друк
27.05.2018

бiохiм конф1З 23 до 25 травня 2018 року на базі Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України відбулася щорічна конференція «Актуальні проблеми біохімії та біотехнології». Цього року її було присвячено 100-літтю НАН України. Конференція зібрала учасників з провідних наукових установ Києва, а також з Чернівців, Одеси, Тернополя, Львова, Харкова, Івано-Франківська та Тернополя. У рамках конференції відбувся конкурс робіт молодих науковців, який оцінювало авторитетне журі з науковців Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна.

З пленарними доповідями виступили переможці конкурсу минулих років, зокрема, Ірина Горак і КатеринаУспенська, які були учасниками наших Карпатських літніх шкіл з біохімії. Загалом, було заслухано близько тридцяти наукових доповідей молодих науковців-конкурсантів, серед них доповідінашихмагістранток– Тетяни Паньків, АліниСемчук та ЛесіСіщук, які представляли свої роботи по впливу періодичного голодування на роботу мозку мишей середнього і старого віку. Студентки відзначили надзвичайну теплу та доброзичливу атмосферу конференції. Нашим студенткам трішки не вистачило балів та досвіду для успіху, проте, як зазначено у підсумках конференції, виступи наших студентів особливо запам’ятались слухачам. Студентки отримали пам’ятні грамоти учасника Конференції та безліч чудових вражень.
Детальніше про підсумки конференції можна прочитати за посиланням:
http://biochemistry.org.ua/index.php/uk/742-category-en-gb/home-en/council-of-young-scientists-en/conference-ys/5524-pidsumky-konferentsii-aktualni-problemy-biokhimii-ta-biotekhnolohii-2018

 бiохiм конф2

бiохiм конф3

бiохiм конф4

бiохiм конф5

 

Реклама Google