Переможці стипендіальної програми Leonhard-Euler-Programm 2017/2018

Друк
16.09.2017

фото магiстрантокРаді поділитись приємною новиною. Наші магістранти Марія Головчак та Наталя Петрів стали переможцями стипендіальної  програми Leonhard-Euler-Programm 2017/2018, яка підтримується Німецькою службою академічних обмінів (Deutscher Akademischer Austausch Dienst, DAAD). Програма передбачає написання магістерської роботи з подвійним керівництвом: з німецького боку керуватиме роботою студенток  Dr. Тетяна Євса (Dr. Tetyana Yevsa), з українського – проф. Володимир Лущак та проф. Галина Семчишин. Загальна тривалість стипендійної програми – 10 місяців, з них 3 місяці магістрантки проводитимуть дослідження у Вищій медичній школі Ганновера (Німеччина) (Hanover Medical School, Germany ) та 7 місяців у рідному університеті.
Магістрантки вивчатимуть біохімічні та імунологічні процеси у мишей, що піддаються дієті з високим вмістом жиру та періодичним годуванням.
Тема дослідницької роботи Марії Головчак: “Influence of intermittent- and high fat diets on oxidative stress and immune responses in mice”.
Тема дослідницької роботи Наталії Петрів: “Influence of intermittent- and high fat diets on carbonyl stress and immune responses in mice”.
Заплановані проекти передбачають вивчення:
- ролі запалення, окислювального та карбонільного стресу у передракових та ракових захворюваннях;
- впливу кількох дієт та харчових переваг на прогресування пухлин при шлунково-кишкових захворюваннях;
- метаболічних розладів, що виникають при раку печінки в країнах Європи, біохімічних/імунологічних механізмів, що ведуть до розвитку пухлини.
Бажаємо нашим студенткам вдалої поїздки, незабутніх вражень та успішного виконання проектів!

 

Реклама Google