">

Протягом 4-25 серпня 2017 року співробітники кафедри біохімії та біотехнології перебували у закордонному науковому відрядженні

Друк
04.09.2017

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn

IMG 7830 Протягом 4-25 серпня 2017 року наукові співробітники кафедри біохімії та біотехнології провідні фахівці, к.б.н. Мосійчук Надія, к.б.н. Лозінська Людмила, к.б.н. Василик Юлія та аспірантка ІІ року навчання Сорочинська Оксана перебували у закордонному науковому відрядженні. Дослідження проводилися на базі Інституту фізіології та харчування тварин ім. Кєлановського в м. Яблонна (Польща) у рамках програми Visby (Swedish Institute’s Baltic Sea Region Exchange Program).

Куратором наукового дослідження “Study of novel milk formulas and devices on premature pig model ensuring proper PUFA absorption and brain development in preterm inflants” був професор Stefan Pierzynowski (м. Лунд, Швеція).
Головною метою експерименту було дослідити виживання та розвиток недоношених поросят віком, який відповідає 30-31 тижню вагітності у людей, з метою подальшої розробки харчування для передчасно народжених немовлят.
Дослідницька команда була сформована з представників різних країн: Stefan Pierzynowski (Лунд, Швеція), Danica Grujic (США), Jarek Wolinski та Maria Boryczka (Яблонна, Польща), Siarhei Kirko (Білорусь), Yulia Vasylyk, Nadia Mosiіchuk,  Liudmyla Lozinska та Oksana Sorochynska (Україна, Івано-Франківськ), Yuliia Voronkova (Україна, Дніпро), Glib Repich та Iryna Osadchenko (Україна, Київ) та багато інших науковців та студентів з України та Польщі.

 

Реклама Google

Designed by Education wordpress theme