Грант виграно!!!

Друк
25.03.2017

img 253922 березня неприбуткова організація з Бостона Seeding Labs оголосила про 15 переможців програми Instrumental Access 2017. (https://seedinglabs.org/programs-and-impact/instrumental-access/instrumental-access-2017/) Серед них і ми - кафедра біохімії Прикарпатського Національного Університету. Ця урочиста подія проводиться щороку у березні і носить назву Positively Instrumental. Переможці отримують грант у вигляді набору наукового обладнання та стають партнерами Seeding Labs. Місія цієї неприбуткової організації - дати доступ до наукових ресурсів найбіднішим країнам світу, і робить вона це не наодинці. На цій події 22 березня Seeding Labs відзначила ті організації, які підтримують життєздатність проекту, наприклад, Гарвардський Університет, компанії Мерк, GE Healthcare Life Sciences, Новартіс, Такеда, та інші.

Завдяки зусиллям всіх вищеназваних організацій та інших людей ми отримаємо 20-футовий морський контейнер обладнання для молекулярно-біологічних досліджень (23 кубічних метра) вартістю приблизно 100 000 доларів США. Ми, студенти, співробітники і керівник кафедри професор Володимир Лущак, дякуємо всім, хто робить це можливим для нас. Подяка стосується також і численних донорів та філантропів, що допомогли нам зібрати внесок учасника програми. (https://www.gofundme.com/help-a-university-in-ukraine)

Наше завдання тепер - правильно підібрати собі обладнання і ефективно його залучити до навчальної та наукової роботи. А ще бути готовим до співробітництва і ділитися досвідом, як в Україні, так і поза її межами. Отже, вперед, до роботи!

 

Реклама Google