">

Курси підготовки фахівців з розведення, утримання та використання лабораторних тварин

Друк
11.07.2016

IMG 20160708 122432664Протягом 4-8 липня 2016 року на запрошення професора Stefan Pierzynowski з Лундського університету аспіранти І-ІІІ року навчання Манюх Оксана, Сорочинська Оксана, Лилик Марія, Бурдилюк Надія, а також старший лаборант Зварич Тетяна взяли участь в 5-денних курсах підготовки фахівців з розведення, утримування та використання лабораторних тварин. Курси проходили на базі Біологічно-хімічного наукового центру Варшавського університету під керівництвом Польського наукового товариства лабораторних тварин (PolLASA).


У навчанні взяло близько 110 учасників з Польщі, Чехії (Vira Jahodová) та України ( Ушакова Г., Довбань О., Воронкова Ю., Бабець Я. (м. Дніпро) та Паршиков Олександр (м. Київ)
Лекції читали лектори з Варшавського університету медицини, Інституту фізіології ПАН, а також співробітники Польського університету з питань етики роботи з лабораторними тваринами.
Основною тематикою лекції були принципи гуманного поводження з тваринами, їхньою фізіологією, морфологією та хворобами, а також правильним складанням документів по плануванню і проведення експериментів на лабораторних тваринах.

 
Designed by Education wordpress theme