">

Відкриття IV Карпатської літньої школи "Сучасна експериментальна біологія"

Друк
23.06.2016

001022 червня 2016 року в Інституті природничих наук на базі кафедри біохімії та біотехнології відбулося відкриття IV Карпатської Літньої Школи "Сучасна експериментальна біологія". У заході взяли участь ректор університету, професор Ігор Цепенда, директор Інституту природничих наук, професор Володимир Кланічка, завідувач кафедри біохімії та біотехнології, професор Володимир Лущак, викладачі, аспіранти та студенти кафедри біохімії та біотехнології, а також учасники Школи - представники вищих навчальних закладів України.

Відкрив роботу IV Карпатської Літньої Школи ректор університету, професор Ігор Цепенда. У своєму привітальному слові він підкреслив активну діяльність Школи та її вагомий внесок у розвиток науки.

ректор університету, професор Ігор Цепенда

Учасників заходу також привітав директор Інституту природничих наук, професор Володимир Кланічка. У свою чергу зі вступним словом перед присутніми виступив завідувач кафедри біохімії та біотехнології, доктор біологічних наук, професор Володимир Лущак, який зазначив, що основною метою Школи є розширення світогляду і покращення мобільності студентів та молодих вчених, які працюють в різних галузях біологічної науки і потребують біохімічних навичок для вирішення конкретних дослідницьких завдань.

директор Інституту природничих наук, професор Володимир Кланічка

Четвертя Карпатська Літня Школа «Сучасна експериментальна біологія» триватиме впродовж 5-ти днів - до 27 червня. Цьогоріч програма Школи окрім проблем вивчення вільнорадикальних процесів у живих організмах, що є основним напрямком наукової діяльності організаторів Школи - колективу кафедри біохімії та біотехнології, присвячена також проблемам метаболічних порушень і старіння. Співробітники кафедри мають багаторічний досвід роботи і міжнародне визнання у зазначеній галузі і поділяться своїми знаннями з учасниками Школи. Під час роботи Школи будуть проведені лекції, практичні та лабораторні заняття, пройдуть дискусії.

0024

Також, 25 червня, в рамках програми Школи відбудеться круглий стіл на тему: «Інтеграція молодих науковців України у міжнародний науковий простір: секрети успіху», під час якого своїм досвідом поділяться молоді науковці, котрі свого часу працювали за кордоном.

0016

0018

 
Designed by Education wordpress theme