Співробітники кафедри біохімії та біотехнології виграли грант на проведення 25-31 липня 2016 року на базі кафедри літньої школи-семінару “Perspectives for young scientists in life sciences: mastering global challenges of the modern society”

Друк
21.04.2016

lushchak fСпівробітники кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у співпраці з університетом м. Тюбінгену і Українською академічною міжнародною мережею (The UKRainian Academic International NEtwork) виграли грант на проведення 25-31 липня 2016 року на базі кафедри літньої школи-семінару “Perspectives for young scientists in life sciences: mastering global challenges of the modern society” (“Перспективи для молодих вчених в галузі біомедицини та експериментальної біології: подолання глобальних викликів сучасного суспільства”).

Керівник проекту з українського боку завідувач цієї кафедри доктор біологічних наук, професор Володимир Лущак так коротко характеризує його: «цей проект реалізовуватиметься за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) з коштів Міністерства Закордонних Справ Німеччини. Лекторами і модераторами дискусій виступатимуть досвідчені німецькі і українські дослідники, а також представники молодих вчених з різних університетів України, які також представлятимуть різні громадські організації. В лабораторіях ділитимуться досвідом молоді науковці базової кафедри, які пройшли вишкіл як в Україні, так і в університетах Західної Європи і США. В ході проведення цього англомовного заходу 25 молодих дослідників з різних куточків України будуть навчатися в лабораторіях кафедри сучасних методів експериментальної біології і медицини, обговорюватимуть питання реалізації Законів України про Вищу освіту і про Наукову діяльність з позиції тих, хто має на практиці реалізовувати ці закони на місцях, а також отримають навички наукового спілкування на міжнародному рівні, планування наукової кар’єри та реалізації цих планів у реальних умовах сучасності. Дана школа-семінар покликана сприяти інтеграції молодих українських науковців у міжнародну систему підготовки кадрів і розвитку наук про життя, а саме біомедицини та експериментальної біології. До участі в роботі школи-семінару запрошені Максим Стріха (заступник Міністра освіти і науки України), Наталя Шульга (виконавчий директор «Українського наукового клубу», депутат Київради), Олександр Скороход (голова Ради молодих вчених НАН України), Юрій Халавка (засновник соціальної мережі «Українські науковці у світі») та ін.».

 
Designed by Education wordpress theme