">

Міжнародна біотехнологічна лабораторія


Про нас
Розклад
Наші контакти

ЗМІ про нас

Наш університет


Новини
Анонси
Бібліотека
Телефони

Біохімія − це наука про молекулярну сутність життя. Вона вивчає речовини, які входять до складу живих організмів; взаємоперетворення цих речовин, а також зв'язок цих перетворень з діяльністю клітин, органів і тканин. Біохімія тісно пов'язана з такими дисциплінами, як молекулярна біологія, мікробіологія, вірусологія, біотехнологія, тощо. З кінця першої половини 20-го століття переважна більшість Нобелівських премій у галузі фізіології та медицини отримана саме біохіміками. Саме вони відкрили вітаміни, їхню структуру та біологічну функцію; вони з'ясували тонку будову ДНК; вони вивчають механізм дії ліків, оптимізують їхній склад, допомагають збільшити врожайність без застосування небезпечних для ґрунту добрив. Фундаментальними проблемами, над якими працюють сучасні біохіміки, є проблеми канцерогенезу та старіння.
На першому курсі студенти-біохіміки вивчають переважно ті ж самі дисципліни, які вивчають студенти інших спеціальностей біологічного спрямування − ботаніку, зоологію, фізику, математику тощо. Згодом вони збагачують себе знаннями з таких дисциплін як ензимологія, біотехнологія, імунологія; вивчають біохімічні механізми адаптації організмів, фізіологію лікарських рослин. Окрім того, студенти отримують навички праці в лабораторії.
Засвоївши все це на належному рівні, можна стати:
- вченим, здатним працювати в найпрестижніших і найприбутковіших галузях прикладної біології;
- біологом з поглибленим знанням молекулярних основ життя;
- висококваліфікованим лаборантом.
Кафедра має тісні зв'язки із вченими Росії, Польщі, Німеччини, Швеції, Фінляндії, Англії, Канади, США, Бразилії. Викладачі, співробітники та студенти, які працюють на кафедрі, регулярно беруть участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях, а також у конференціях молодих вчених. Відкрита аспірантура за спеціальностями "біохімія", "біотехнологія" та "імунологія". Можливими місцями роботи для випускників, які спеціалізувались у галузі біохімії є:
- кафедра біохімії Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, а також інших університетів України та світу;
- біохімічні лабораторії санітарно-епідеміологічних станцій, карантинних служб, клінічних лікарень і поліклінік, діагностичних центрів;
- приватні підприємства, які спеціалізуються на біотехнологічних розробках;
- аптеки;
- школи (посада вчителя біології).
На даний час ліцензовані освітньо-кваліфікаційні рівні спеціаліста та магістра біохімії.
(Переглянути працевлаштування випускників)
 
Ukrainian (CIS)English (United Kingdom)



Наші Школи

Наші публікації


2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009

Конференції і Гранти

Авторське право

Наукова бібліотека

Карта відвідування

Наші друзі

Реклама Google

Designed by Education wordpress theme