Чи хотіли б навчатись на нашій кафедрі?
 

Міжнародна співпраця

Реєстрація

Міжнародна біотехнологічна лабораторія


Про нас
Розклад
Наші контакти

ЗМІ про нас

Вперше в Україні у Прикарпатському національному університеті почався прийом документів на освітню програму “Біохімія” Друк
16.07.2017

1fotoВперше в Україні, ґрунтуючись на Законі України “Про вищу освіту” (2014), цього року у Прикарпатському національному університеті відбувається перший набір студентів на освітню програму “Біохімія”. Навчання за цією освітньою програмою здійснюватиметься на першому (бакалаврському) циклі вищої освіти у межах спеціальності “091 Біологія” (на базі повної загальної освіти) протягом чотирьох років.

Освітня програма «Біохімія» розроблена колективом кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету на основі власного українського та закордонного науково-педагогічного досвіду та аналізу відповідних програм провідних університетів Європи. Співробітники кафедри при підготовці програми активно співпрацювали з ректоратом університету і колегами з багатьох університетів як України, так і зарубіжжя. Навчальний план був схвально оцінений завідувачами кафедр біохімії всіх провідних університетів України.

Перші дні роботи приймальної комісії показали високий інтерес до цього нововведення і на 25 місць, які виділені для цієї освітньої програми, станом на ранок 16 липня опрацьовано 71 заява. Причому, варто зазначити високий рівень абітурієнтів, які подали сюди свої документи і високі пріоритети, які вказують абітурієнти (#).

Оскільки абітурієнти цікавляться самим змістом програм і дисциплінами, які вивчатимуть студенти-біохіміки, паралельно можна ознайомитися з навчальним планом, за яким вони навчатимуться.

Мета даної програми – надати освіту у галузі сучасної експериментальної біології, зокрема біохімії, та підготувати фахівців, які вільно конкуруватимуть на міжнародному рівні, включаючи і міжнародний ринок праці. Випускники отримають кваліфікацію ”бакалавр біології”, зі спеціалізацією “біохімік” та матимуть змогу продовжити навчання за магістерськими програмами у біохімії та суміжних дисциплінах (імунологія, медична біохімія, біоорганічна хімія, молекулярна біологія, генетика, біоінформатика) як у вищих навчальних закладах України, так і за кордоном.
Особливості програми:
- Наближеність до сучасних програм підготовки біологів до сучасного міжнародного рівня;
- поглиблене вивчення фахової англійської мови впродовж всього терміну навчання;
- викладання частини фахових дисциплін англійською мовою (Introduction in Biochemistry, Functional Cell Biology, Molecular physiology, Molecular Microbiology and Virology, Gene expression);
- щотижневі наукові семінари (україномовні та англомовні), починаючи з другого курсу, метою яких є формування наукового мислення, вміння представляти наукові результати та відстоювати свою думку;
- широкий перелік лабораторних курсів, у ході навчання яких студенти оволодіватимуть навичками індивідуальної та групової роботи при виконанні експериментів;
- набуття дослідницьких навиків студентами реалізовуватиметься у ході виконання самостійних наукових у невеликих наукових групах, які працюють у широкому колі експериментальної біології (порівняльної біохімії та фізіології, клітинної біології, молекулярних генетики та фізіології; екотоксикології та геронтології тощо)
- підготовка студентів для співпраці з закордонними партнерами, отримання частини освіти за кордоном, а також можливість отримання подвійних дипломів з провідними університетами Західної Європи.
Працевлаштування: навчальні та науково-дослідницькі підрозділи університетів та наукових лабораторій, компанії, малі підприємства та установи харчового та біотехнологічного секторів (дослідник, контролер якості, лаборант, інженер), біомедичний та фармацевтичний сектори, сфера охорони довкілля тощо.

План навчального процесу

Профіль програми Бакалавр біології, біохімік

 
Дослідження в лабораторії відділу функціональної зоології Лундського університету Друк
15.07.2017

Мосійчук Н.М.З 29 червня по 7 липня провідний фахівець кафедри біохімії та біотехнології кандидат біологічних наук Мосійчук Надія проводила дослідження в лабораторії відділу функціональної зоології Лундського університету (м. Лунд, Швеція). Основною метою досліджень було виділення та очистка імуноглобулінів типу IgG з молока свині та дослідження їх властивостей. Як відомо, унікальні захисні функції компонентів грудного молока пов’язані саме з наявністю в ньому таких білків як лактоферин, лізоцим, імуноглобулінів різних типів (IgD, IgG, slgA, IgM, IgE), a-лактальбуміну, ліпази і k-казеїну.  Виділений імуноглобулін буде надалі використаний в дослідженнях in vivo на недоношених поросятах як моделі недоношених дітей.

 
Українсько-німецька літня школа/семінар Друк
13.07.2016

The selection of participants of

Summer Workshop

 «Perspectives for young scientists in life sciences: mastering global challenges of the modern society»

is completed

Read more

Program

 
Курси підготовки фахівців з розведення, утримання та використання лабораторних тварин Друк
11.07.2016

IMG 20160708 122432664Протягом 4-8 липня 2016 року на запрошення професора Stefan Pierzynowski з Лундського університету аспіранти І-ІІІ року навчання Манюх Оксана, Сорочинська Оксана, Лилик Марія, Бурдилюк Надія, а також старший лаборант Зварич Тетяна взяли участь в 5-денних курсах підготовки фахівців з розведення, утримування та використання лабораторних тварин. Курси проходили на базі Біологічно-хімічного наукового центру Варшавського університету під керівництвом Польського наукового товариства лабораторних тварин (PolLASA).

Детальніше...
 
Відкриття освітньої програми «Біохімія» Друк
09.07.2016

IMG 7851Цього року у нашому університеті відбуватиметься перший набір студентів на освітню програму з біохімії. Навчання за освітньої програмою «Біохімія» здійснюватиметься на першому (бакалаврському) циклі вищої освіти у межах спеціальності 091 Біологія (на базі повної загальної освіти). Освітня програма «Біохімія» розроблена колективом кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету на основі власного закордонного науково-педагогічного досвіду та аналізу відповідних програм провідних університетів Європи.

Детальніше...
 
09.07.2016

Вітаємо!!!

Надія Бурдилюк

Кафедра біохімії та біотехнології вітає аспірантку 2-го року навчання Надію Бурдилюк з призначенням їй академічної стипендії Кабінету Міністрів України.
Бажаємо подальших творчих успіхів, натхнення, нових ідей та нових перемог!

Завантажити:Розпорядження Кабінету Міністрів України

 
Участь у 19-ій Європейській біоенергетичній конференції Друк
08.07.2016

Дмитро Валерійович ГосподарьовДмитро Валерійович Господарьов взяв участь у 19-ій Європейській біоенергетичній конференції, яка відбулась 2–7 липня 2016 року в Ріва дель Гарда (Італія). 

На конференції доцент Господарьов представив стендове повідомлення «NADH dehydrogenase from Ciona intestinalis confers longevity and stress resistance on fruit fly». 

Детальніше...
 
Дослідження в Інституті Макса Планка з Імунології та Епігенетики у місті Фрайбург Друк
04.07.2016

IMG 3413З 1 квітня до 30 червня 2016 року Ігор Юркевич, провідний фахівець кафедри біохімії та біотехнології, проводив дослідження в Інституті Макса Планка з Імунології та Епігенетики у місті Фрайбург (MPI for Immunology and Epigenetics). Дослідження проводились у рамках реалізації наукового ґранту “Спільні експериментальні стипендії для Центральної та Східної Європи під егідою Федерації європейських біохімічних товариств (Federation of European Biochemical Societies)” у лабораторії доктора Ендрю Поспісіліка (J. Andrew Pospisilik).

Детальніше...
 
Друк
23.06.2016

До Івано-Франківська приїхали студенти-біологи: крім навчання дослідників чекають вечірні екскурсії містом (відео)

 
Відкриття IV Карпатської літньої школи "Сучасна експериментальна біологія" Друк
23.06.2016

001022 червня 2016 року в Інституті природничих наук на базі кафедри біохімії та біотехнології відбулося відкриття IV Карпатської Літньої Школи "Сучасна експериментальна біологія". У заході взяли участь ректор університету, професор Ігор Цепенда, директор Інституту природничих наук, професор Володимир Кланічка, завідувач кафедри біохімії та біотехнології, професор Володимир Лущак, викладачі, аспіранти та студенти кафедри біохімії та біотехнології, а також учасники Школи - представники вищих навчальних закладів України.

Детальніше...
 
Інтерв'ю з проф. Лущаком В.І. (Укрінформ) (2016) Друк
21.06.2016

6556565656В Україні наприкінці травня уперше відбулося вручення міжнародної премії Scopus Awards Ukraine, спрямованої на заохочення вчених до активної діяльності та популяризації науки. Серед її лауреатів у номінації "Найкращі вчені без обмеження у віці" - завідувач кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, професор Володимир Лущак.

Детальніше...
 
Ще статті...


Сторінка 1 із 7
Ukrainian (CIS)English (United Kingdom)Наші Школи

  • Youtube
  • Facebook
  • Vkontakte

Статистика відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні147
mod_vvisit_counterВчора248
mod_vvisit_counterЦього тижня1140
mod_vvisit_counterМинулого тижня1507
mod_vvisit_counterЦього місяця22642
mod_vvisit_counterМинулого місяця9318
mod_vvisit_counterЗа всі дні1770210

Сьогодні: Липн 29, 2016

Наші публікації


2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009

Конференції і Гранти

Карта відвідування

Designed by Education wordpress theme