#

З 28 березня провідний фахівець кафедри біохімії та біотехнології Мосійчук Надія проходила тижневе стажування в лабораторії відділу функціональної зоології Лундського університету (м. Лунд, Швеція). Основна мета стажування полягала у набутті практичних навичок роботи з використання рідинного хроматографа фірми Dionex для аналізу біологічного матеріалу на наявність оксалатів. Загалом, даний прилад широко застосовується в харчовій промисловості (контроль якості продукції), медицині, біотехнології (контроль поживних середовищ, наприклад, амінокислот, органічних кислот і вуглеводів в біореакторах), фармації (контроль синтезу лікарських препаратів), при контролі забруднення навколишнього середовища.

Переглядів: 8
Рейтинг:

Протягом 11-17 лютого 2016 року на запрошення професора Stefan Pierzynowski з Лундського університету  фахівець І категорії Василик Юлія, аспірантка ІІІ року навчання Васильковська Руслана, старші лаборанти Галина Шмігель та Ольга Драганчук, а також провідний фахівець Надія Мосійчук взяли участь в 5-денних курсах підготовки фахівців з розведення, утримування та використання лабораторних тварин. Курси організовувало Польське наукове товариство лабораторних тварин (PolLASA).

Переглядів: 84
Рейтинг:

З листопада 2015 до лютого 2016 року Лущак Олег, докторант кафедри біохімії та біотехнології, проводив дослідження в Інституті Макса Планка з Імунології і Епігенетики у місті Фрайбург (MPI for Immunology and Epigenetics). Дослідження проводились за програмою Альберта Ренолда від Європейського Фонду Дослідження Діабету (EFSD) у лабораторії доктора Ендрю Поспісіліка (J. Andrew Pospisilik).

Переглядів: 87
Рейтинг:
Останній Відгук - Показати всі
  • Віктор
    Віктор сказав(а) #
    Так тримати!!!

Додав:

Протягом 6-24 грудня 2015 року молоді дослідники кафедри біохімії та біотехнології перебували у закордонному науковому відрядженні. На запрошення професора Stefan Pierzynowski з Лундського університету (найкращий дослідницький університет Швеції) фахівець І категорії Василик Юлія, аспірантка ІІІ року навчання Васильковська Руслана та студентка IV курсу Семчишин Олеся взяли участь в дослідженнях, присвячених догляду та розвитку передчасно народжених немовлят.

Переглядів: 31
Рейтинг:

Фахівець І категорії Марія Щербій виграла річну стипендію СІМО для виконання досліджень у рамках наукової програми  з дослідження молекулярної неврології "Molecular Neurology Research Program" в університеті міста Гельсінки (Фінляндія).

 

Переглядів: 30
Рейтинг:

Ми є те, що ми їмо. Ця фраза існувала задовго до того, як були відкриті основні шляхи обміну речовин в організмі, але не втратила своєї актуальності. Дійсно, наш організм швидко реагує на якість і кількість їжі, яку ми споживаємо; а мірилом нашого вибору між духмяною булочкою та зеленим салатом є рівень глюкози в крові. Ще зі шкільної парти ми пам’ятаємо про регуляцію концентрації глюкози в крові за дією гормонів підшлункової залози – інсуліну та глюкагону.

Переглядів: 38
Рейтинг:

З 15-го вересня по 24-е жовтня 2014 року провідний фахівець навчально-наукової лабораторії кафедри біохімії та біотехнології Мосійчук Н.М. та старший лаборант навчальної лабораторії кафедри біохімії та біотехнології Драганчук О.В. перебували у науковому відрядженні в рамках програми «Visby» в м. Лунд (Швеція) та взяли участь в експериментах, пов’язаних з дослідженням розвитку ШКТ при патологіях. 

Переглядів: 64
Рейтинг:

Доц. Господарьов Дмитро Валерійович брав участь в Європейській біоенергетичній конференції (12-17 липня 2014 р., Лісабон, Португалія). На конференції доцентом Дмитром Господарьовим було представлене стендове повідомлення «Properties of ascidian alternative NADH dehydrogenase» (Властивості асцидіальної альтернативної НАДН дегідрогенази).

Переглядів: 25
Рейтинг:
Designed by Education wordpress theme